KDO JSME SLUŽBY REFERENCE KONTAKTY
Polák s.r.o.
KONTAKT

Knihařství  Polák  s.r.o.
U Čihadel 201/13
Praha 12- Točná

info@knih-polak.cz


Tel: 241 91 04 25
Fax: 241 91 01 83
Gsm: 602 204 952

O NÁS

Jak je již z našeho jména patrné, firma byla založena v roce 1991. Její zakladatel, Václav Polák, začínal po baťovsku, takřka z ničeho, pouze s odhodláním a pár lidmi, kteří mu věřili a nebáli se ho v jeho úsilí podpořit. V roce 1997 byla firma transformována na společnost s ručením omezeným a je logické, že jejím jednatelem se stal Václav Polák. V roce 2006 převzal vedení společnosti syn Luboš.

Zabýváme se téměř výhradně dokončujícím zpracováním v polygrafickém průmyslu, ale není výjimkou, že k nám přicházejí zákazníci s žádostí o kompletní zpracování zakázky. Orientujeme se hlavně na měkké typy knižní vazby (V1, V2, V3), skládání prospektů a letáků, výrobu kalendářů všech druhů a velikostí, ruční knihařské práce, jako vkládání, lepení bloků, nýtování, vrtání atp. a rovněž kompletování a balení.

Naše vhodná poloha na okraji Prahy, výrobní prostory čítající cca 1500 m2, skladové prostory pro zhruba 400 europalet, špičkové strojní vybavení a téměř 25 kvalifikovaných zaměstnanců nám umožňuje vyhovět náročným požadavkům od jednotlivců po nadnárodní společnosti.

Náš výrobní program se skládá téměř výhradně z průmyslové knihařiny. Doménou je kvalita pracování, neustálá obnova výrobních prostředků a v důsledku hlavně spokojený zákazník. Ve snaze se neustále zlepšovat a poskytovat služby na nejvyšší úrovni u nás vznikají - v našem kraji mnohdy ojedinělé - výrobky, které jsme Vám schopni dopravit kamkoliv po celém světě.

V roce 2009 jsme obdrželi podporu z fondů EU, program OPPK, na nákup skládacího stroje  Stahlfolder TH 82 a také na přístavbu a modernizaci provozovny.